کمی درباره شرکت آرین درمان پژوه

شرکت آرین درمان پژوه فعالیت خود را از سال 1385 در ایران آغاز کرد. به پشتوانه تجربیات و دانش فنی موسسان شرکت در زمینه تجهیزات تصویربرداری پزشکی، این شرکت در بدو فعالیت خود به واردات تجهیزات پزشکی تصویربرداری پرداخت و پس از آن اهم تمرکز خود را بر توسعه دامنه تامین تجهیزات مذکور و همچنین تحقیقات و تولید اقلام مورد نیاز بخشهای تصویربرداری پزشکی در کشور قرار داده است.
در این راستا پس از اخذ تاییدیه های استاندارد معتبر در زمینه مدیریت کیفیت (ISO9001) و نیز استاندارد اختصاصی مدیریت کیفیت در تجهیزات پزشکی (ISO13485) این شرکت موفق به اخذ پروانه تولید برای تجهیزات مختلف تصویربرداری از جمله:دستگاه رادیوگرافی دیجیتال و آنالوگ، دستگاه رادیوگرافی موبایل دیجیتال و آنالوگ، فلورسکوپی، سی تی اسکن از اداره کل تجهیزات پزشکی شده است.
طی سالیان متوالی کوشیده ایم تا با همکاری برترین کمپانی های دنیا در زمینه تصویربرداری بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را برای جامعه محترم پزشکان و دندانپزشکان فراهم آوریم. مفتخر هستیم که با همه موانع سیاسی و اقتصادی توانسته ایم با ارائه محصولاتی با کیفیت و خدماتی شایسته ، رضایت و اعتماد بخش بزرگی از سیستم درمانی کشور را کسب نماییم. همچنین با جذب نیروهای متخصص و جوان در زمینه تحقیق و توسعه و با نصب و راه اندازی بیش از پانصد دستگاه رادیولوژی، بیش از دویست دستگاه سی آرم و پرتابل و بیش از ششصد دستگاه تصویربرداری دندان پزشکی نقشی درخور در زنجیره تامین تجهیزات تصویر برداری جامعه پزشکی ایفا نماییم .همچنین ارایه بیش از 600 دستگاه فسفرپلیت و 4000 سنسور RVG در رزومه شرکت ثبت شده که همگی این کالا ها با خدمات پس از فروش در سرتاسر ایران به دست جامعه پزشکی رسیده است.
در حال حاضر شبکه نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش این شرکت در سراسر کشور همراه و همگام با ما به ارائه محصولات و خدمات به بخشهای مختلف درمانی می پردازند.
آرین درمان پژوه خود را متعهد به حفظ اعتماد مشتریان محترم می داند و در این راه از تلاش برای ارایه محصولاتی با کیفیت بالا و خدماتی درخور اعتماد مخاطبان محترم خودو نیز رعایت اخلاق کاری و ارزشهای حرفه ای کوتاهی نخواهد نمود.