مراحل فرآیند نصب و راه اندازی

با سپاس فراوان از حسن انتخاب شما در خرید از شرکت آرین درمان پژوه؛ در اینجا به مواردی در ارتباط با فرآیند نصب و راه اندازی دستگاههای خریداری شده از این شرکت جهت استحضار شما اشاره می گردد.

خواهشمند است با صرف دقایقی از زمان ارزشمندتان نسبت به مطالعه موارد ذیل اقدام فرمایید:

فرآیند نصب و راه اندازی دستگاههای تصویربرداری اشعه ایکس (که در آنها از تیوب مولد اشعه ایکس استفاده شده است) علاوه بر مراحل معمول که شامل آماده سازی محل نصب دستگاه می باشد، مشتمل بر مراحلی بابت اخذ مجوز نصب و راه اندازی از سازمان انرژی اتمی نیز می باشد. بنابر قوانین مربوطه این امر یعنی اخذ مجوز جهت نصب اینگونه تجهیزات الزام قانونی داشته و از وظایف خریدار دستگاه می باشد لیکن واحدی در این شرکت به جهت تسهیل مراحل کار، واسطه بین ارتباط مرکز خریدار و سازمان انرژی اتمی می باشد که نسبت به ارسال مدارک دریافتی از خریدار به سازمان و پیگیری اخذ مجوز اقدام می نماید.

پس از نهایی شدن قرارداد فروش دستگاه در واحد فروش، اطلاعات مرکز در سامانه مربوطه در شرکت ثبت و مراحل آغاز می گردد. بدیهی است نصب و راه اندازی دستگاه شما پس از طی کلیه مراحل ذکر شده قابل انجام خواهد بود و زمان بندی این کار منوط به میزان پیشرفت مراحل بوده و از ابتدا به صورت دقیق قابل پیش بینی نمی باشد.

جهت استحضار و راحتی خریداران گرامی، میزان پیشرفت مراحل طی پیامک به شماره همراه ایشان ارسال می گردد.

در فرآیند فوق الذکر طی هر مرحله ضمن اطلاع رسانی پیامکی به خریداران، کارشناس مربوطه با ایشان در تماس و نسبت به تکمیل فرآیند با همکاری خریدار محترم اقدام می نماید. لیکن در صورت نیاز بسته به مورد می توانید با هر یک از بخشهای ذیل و کارشناس مربوطه نیز در ارتباط باشید. در اینجا خواهشمندیم همواره با توجه به مرحله ای که فرآیند نصب و راه اندازی در آن قرارداد با بخش مربوطه ارتباط برقرار نمایید.